Logilink Ergonomic Vertical Mouse ID0159 Wireless, Red
- TootjadLogilink
- Mudel: ID0159
- Saadavus: 5
-
18€
Logilink Ergonomic Vertical Mouse ID0159 Wireless, Red
| All | |
| Anduri tüüp | Optical |
| Bruto Sügavus (mm) | 195.00 mm |
| Brutokaal | 0.20 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 70.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 130.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 99.8 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus (maksimaalne) | 65 mm |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Automatic power saving function 2.4 GHz wireless technology Right-handers Range: up to 10 m |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Paber/Papp | 60.00 g |
| PET | 16.25 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Ergonomic Vertical Mouse |
| Producer product name | ID0159 |
| Seadme liides | USB |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensor DPI | 1200 DPI |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 1 x AA battery |
| Toote värv | Red |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: logilink ergonomic vertical mouse id0159 wireless, red, id0159, logilink, hiired




